KONST / Litografier / Färglitografi 11755096
nr 1175 5096
Margit Ljung
(1918-1998), Sverige
Färglitografi, Margit Ljung (1918-1988), Sverige. Signerad, numrerad 34/45, motivet: 53x65 cm
Kondition: saknar glas
Margit Ljung, svensk bildkonstnär född 1918, död 1998.
Utrop:
500 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:53:43